Streekmuseum en veiling van streekproducten, Walcherenroute met gids

    • Home
    • Streekmuseum en veiling van streekproducten, Walcherenroute met gids

Zeeland !!

Leuke bestemming door de geslaagde  combinatie van bezoek aan een streekmuseum met veel nostalgische zaken en doordat de groep zelf actief mee kan doen aan een streekproducten veiling met klok en veilingmeester.

Walcherenroute, vanaf het restaurant waar we de lunch nuttigen rijden we langs het prachtige Veerse Meer. Via Arnemuiden, Middelburg naar Zoutelande. Van verre doemen de prachtige duinen van Zoutelande voor ons op. Zoutelande is het enige strand gelegen naar het zuiden gelegen in Nederland en wordt daardoor de Zeeuwse Riviera genoemd. Een bekende  bezienswaardigheid is de vuurtoren om schepen veilig door de vaargeul te loodsen. Natuurlijk kent u het bekende liedje van BlØf “Zoutelande”

Op de terugreis sluiten we de dag met een diner.

Reserveren Dagreizen

  • Naam

  • Adresgegevens

  • Contactgegevens

  • Reis

  • Voer een waarde in groter of gelijk aan 1.
  • € 0,00

    Opstapplaatsen

  • Oosterhout, Havenweg 130
  • Oosterhout, Zuiderhout,
  • Oosterhout, Bg. Elkhuizenaan / Sterrenlaan
  • Oosterhout, Mathildastraat
  • Oosterhout, Antoniusstraat
  • Etten Leur, winkelcentrum
  • Prinsenbeek, Boerenbond
  • Teteringen, 't Web
  • Breda, Station
  • Breda, Hoge Vught
  • Terheijden, Hoofdstraat / Zeggelaan
  • Made, Nieuw Gemeentehuis
  • Geertruidenberg, Schonckplein
  • Geertruidenberg, Markt Rabobank
  • Raamsdonksveer, RK Kerk
  • Gilze, Bisschop de Vethplein
  • Rijen, RK Kerk, Hoofdstraat
  • Dongen, bushalte Volckaert

Dinsdag 23 augustus

Reissom: € 82,50 p.p.

Inclusief: vervoer, koffie met Zeeuwse bolus, bezoek museum, veiling streekproducten, lunch gidskosten en een diner.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste
aanbiedingen en reizen?

-tour-bg vervoer-bg